ZNATE LI ZA NJEGA? / Pašalićeva Atalanta i Serie A imaju novog heroja: Nezaustavljivi Nigerijac u zadnje četiri utakmice zabio čak sedam golova

Ademola Lookman je igrač s najboljom formom u Serie A

28.1.2023.
22:58

Nogometaši Atalante jednostavno su upisali novu ligašku pobjedu, na domaćem terenu u Bergamu pobijedili su Sampdoriju 2-0 u susretu 20. kola Serie A.

SPEKTAKL NA OTVARANJU KOLA /

Jurićev i Vlašićev Torino gubio 0-2 do 82. minute pa se čudesno spasio, 'Niksiju' puna minutaža, drugi Hrvat ostao na klupi

Danac Joakim Maehle je u 42. minuti postigao prvi pogodak na susretu, dok je u 57. končanih 2-0 postavio Lookman.

Upravo je nigerijski nogometaš Ademola Lookman igrač s najboljom formom u Serie A. Lookman je u posljednje četiri utakmice postigao čak sedam golova. Prije ovog pogotka dao je po dva pogotka Salernitani i Juventusu u prvenstvu te dva Speziji u domaćem Kupu.

Pašaliću manje od pola sata

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić za Atalantu je ove subote igrao od 68. minute.

Atalanta je ovom pobjedom stigla na treće mjesto ljestvice, dok je Sampdoria i dalje u opasnoj zoni, na pretposljednjem mjestu.

U nedjelju se za prvoligaške bodove bore Milan - Sassuolo, Juventus - Monza, Lazio - Fiorentina i Napoli - Roma, dok kolo završava u ponedjeljak utakmicom Udinese - Verona.