UVJERLJIVA POBJEDA / Stigao je i njegov debi: Neymar zaigrao za Al-Hilal i odmah asistirao, ali jedan ga je igrač u potpunosti zasjenio

Gosti nisu imali šanse...

15.9.2023.
22:16

Brazilska superzvijezda, Neymar, debitirao je u novom klubu, Al-Hilalu. U igru je ušao u 64. minuti i nakon svega 19 minuta asistirao za vodstvo od 4-0. Utakmica je na kraju završena rezultatom 6-1.

POZVAN U REPREZENTACIJU /

Nije ni došao, a već se našao u problemima: Neymarov debi za Al-Hilal morat će pričekati

Neymar je u 26 minuta provedenih na terenu asistirao za pogodak, uputio dva udarca u okvir vrata, te imao tri ključna dodavanja.

Ipak, na debiju u Saudijskoj Arabiji u potpunosti ga je zasjenio jedan domaći igrač. Salem Al-Dawsari, inače kapetan Al-Hilala. postigao je dva zgoditka i prema ocjenama Sofascorea zaradio čistu desetku!

Za Al-Hilal još su zabijali Mitrović, Al-Shahrani, Malcom, te Nasser Al-Dawsari, dok je za goste počasni pogodak u dubokoj sudačkoj nadoknadi postigao Al-Zaqan.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.