NEVJEROJATNI RAKITIĆ PREDVODIO BARCU: / Vatreni odigrao samo jedno poluvrijeme i upisao hat-trick asistencija

Barcelona je uvjerljivom pobjedom na Nou Campu izborila osminu finala Kupa kralja

5.12.2018.
23:40

Nogometaši Barcelone na Nou Campu su potvrdili prolazak u osminu finala Kupa kralja sa uvjerljivom pobjedom od 4-1 protiv niželigaša Cultural Leonese. U prvoj utakmici Blaugrana je slavila sa 1-0, a među najboljim igračima na uzvratu bio je Ivan Rakitić.

Hrvatski reprezentativac odigrao je samo prvo poluvrijeme, ali je u tih 45 minuta upisao čak tri asistencije – za pogotke El Haddadija, Denisa Suareza i Malcoma. Rakitića je u drugom poluvremenu zamijenio Sergio Busquets, a Barca je drugim pogotkom Suareza potvrdila pobjedu, dok su gosti uspjeli samo ublažiti poraz.