NEVJEROJATNA PRIČA S OTOKA: /

Čitava obitelj doletjela iz Dublina kako bi navijala protiv njega

Image
Foto: Screenshot: You Tube

Veznjak četvrtoligaša Plymoutha Argylea Graham Carey bio je oduševljen što je njegova momčad u nedjelju izvukla nulu protiv Liverpoola u sklopu 3. kola engleskog FA kupa.

9.1.2017.
11:45
Screenshot: You Tube
VOYO logo

Toliko oduševljen da je ovaj veliki navijač Redsa otkrio i jednu tajnu. Naime, uoči susreta kad se legendarnim Anfieldom zaorila najpoznatija nogometna himna na svijetu 'You’ll never walk alone', Careyu je došlo da se zaleti na tribine, uzme šal Liverpoola i zajedno sa navijačima zapjeva pjesmu koju pjeva čitav život, piše britanski tabloid The Mirror.

ŠOK ZA NAVIJAČE NA ANFIELDU: Liverpool se propisno izblamirao protiv četvrtoligaša!

'Malo mi je nedostajalo da se pridružim navijačima Liverpoola'

"Da, malo mi je nedostajalo da se pridružim navijačima Liverpoola. E, da sam bar u tom trenutku imao šal oko vrata", priznao je mladić nakon susreta kome je iz Dublina na utakmicu stigla cijela obitelj kako bi navijala, sad pazite ovo, protiv njega.

Image
Foto: AFP, PAUL ELLIS

I to je drugi dio ove priče. Naime, njegova obitelj već godinama navija za Liverpool. Kad se doznalo da će Plymouth igrati u FA kupu protiv Liverpoola, iz Dublina je stigla čitava obitelj Grahama Careya kako bi vidjela svog člana obitelji na djelu i kako bi navijala za Redse.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U Engleskoj su tradicija i odanost - sve

Rijetko gdje na svijetu može se vidjeti ovakav slučaj. Jer, engleski nogomet sa sobom nosi nevjerojatne stvari. Na Otoku je tradicija sve, a klubovi svetinja. Važniji i od obitelji. Jednom riječju, nogomet je iznad svega. Kao i odanost klubu.

Što se tiče samog susreta, vrijedi spomenuti kako je Liverpool utakmicu započeo s pet juniora, a u posljednjih pola sata trener Juergen Klopp uveo je Lallanu, Firmina i Sturridgea. Redsi su uputili 28 udaraca prema golu protivnika, a gosti tek četiri. No to im nije pomoglo pa će o prolazu u sljedeći krug odlučivati nova utakmica, u kojoj će domaćin biti Plymouth.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike