NEVIĐENA PROSLAVA: / Igrači Real Madrida upali na Zidaneovu konferenciju za medije i napravili kraval

Veliki su razlog za veselje nakon Europskog superkupa imali nogometaši Real Madrida koji su u dramatičnoj utakmici svladali Sevillinu momčad u produžetku ogleda rezultatom 3-2.

10.8.2016.
9:27
Screenshot

U trećoj minuti sudačkog produžetka utakmice Real, osvajač Lige prvaka, stigao je do 2-2 nakon što je Sergio Ramos glavom pogodio za produžetak u kojem je Dani Carvajal u 119. minuti donio momčadi pobjedu protiv osvajača Europske lige i treći ovakav naslov svom klubu.

DRAMA NA SJEVERU: /

Real u zadnjim sekundama izborio produžetke, pa sjajnim golom Carvajala došao do novog trofeja!

Slavlje Realovih nogometaša bilo je veliko i dugotrajno, a snimljen je i trenutak u kojem su igrači uletjeli na konferenciju za medije trenera Zinedinea Zidanea na kojoj su plešući izlijevali vodu na sve strane, pa i po njemu. Kapetan momčadi Sergio Ramos obrisao je mokru ćelavu glavu francuskog trenera, a Alvaro Morata pritom srušio i reklamni pano...