Nastavila se agonija Dinamovog 'krvnika'

U sklopu 13. kola austrijske nogometne Bundeslige odigran je bečki derbi između Austrije našeg Nenada Bjelice i Rapida, a slavili su gosti s minimalnih 1:0.

28.10.2013.
7:14

Možda se bliži Bjeličin trenerski kraj u glavnom gradu Austrije nakon i sedme utakmice bez pobjede. Rapid je Bjeličinoj momčadi nanio peti poraz u posljednjih sedam utakmica u svim natjecanjima, te već peti ove sezone u Bundesligi.

Jedini pogodak na susretu postigao je Terrence Boyd dvije minute prije isteka regularnog dijela utakmice. Ivan Kardum proveo je svih 90 minuta na klupi za pričuve u redovima Austrije.

Nakon nepotpunog 13. kola Austria zauzima tek peto mjesto prvenstvene ljestvice sa 16 osvojenih bodova, 12 manje od vodećeg Salzburga, koji ima i utakmicu manje.