HIT SAMO TAKAV / Nema šanse da pogodite s kojim je Dinamovim igračem Rakitić zamijenio dres nakon utakmice

Sevilla, za koju je igrao i Ivan Rakitić, pružila je vrlo blijedu partiju i u finišu je proživljavala pravu dramu protiv hrvatskog prvaka

24.2.2022.
23:11
Igor Kralj/PIXSELL

Nogometaši zagrebačkog Dinama nisu se uspjeli plasirati u osminu finala Europske lige, u uzvratnom dvoboju 16-ine finala na svom su terenu svladali šesterostrukog pobjednika ovog natjecanja Sevillu s 1-0 (0-0), no kako je u prvom dvoboju prije tjedan dana Sevilla bila bolja sa 3-1 prošla je dalje s ukupnih 3-2.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Mislav Oršić u 65. minuti iz kaznenog udarca kojega je skrivio Acuna igravši rukom u svom 16-ercu.

Dinamo je u uzvratni susret protiv ionako mnogo jače Seville krenuo oslabljen neigranjem dvojice važnih veznjaka, kapetana Ademija i Ivanušeca, a u obrani su nedostajali pouzdani Danac Lauritsen i Perić. U takvoj situaciji iluzorno je bilo očekivati kako se mogu nadoknaditi dva gola zaostatka iz prvog dvoboja otprije tjedan dana, međutim Dinamo je bio na korak od još jedne eurosenzacije.

HOĆE LI MOŽDA ON PREUZETI MODRE? /

Nećete vjerovati tko se ukazao na Maksimiru: Zakleti hajdukovac na utakmici Dinama

Rakitić mijenjao dres s Tolićem

Sevilla, za koju je igrao i Ivan Rakitić, pružila je vrlo blijedu partiju i u finišu je proživljavala pravu dramu protiv hrvatskog prvaka, a zaista herojsku utakmicu odigrao je i Dinamov Marko Tolić, koji je iznenađujuće ovaj puta startao od prve minute.

Tolić je odigrao 54. minute i bio je zaista sjajan, a očito se njegova igra svidjela i Ivanu Rakitiću jer baš je s njim nakon utakmice odlučio razmijeniti svoj dres, te se time čak i pohvalio na Instagramu.