ŠTETA / Nema prolaska dalje za 'Profesora': Nokaut faze koštala ga je skupa pogreška vratara pred kraj utakmice

Oman je zauzeo treće mjesto, ali je s dva osvojena boda ostao među dvije najslabije trećeplasirane reprezentacije, dok je Kirgistan s jednim bodom ostao na dnu ljestvice.

25.1.2024.
20:20

Nogometna reprezentacija Omana koju s klupe vodi Branko Ivanković, nije uspjela izboriti plasman u osminu finala Azijskog prvenstva. U susretu 3. kola skupine F Omanu je za prolazak trebala pobjeda protiv Kirgistana, ali utakmica je završena rezultatom 1-1.

NIJE NI SANE NEVINAŠCE /

Bjelica saznao kaznu za izazvani incident. Prihvatio je, ali neće se ispričati nogometašu Bayerna

Obje reprezentacije morale su pobijediti u zadnjem kolu kako bi osigurale osminu finala, ali to se nije dogodilo.

'Oman je u 8. minuti poveo preko Al Ghassanija i sve se dobro činilo za ''Profesora'' i njegovu momčad. Ipak, u 80. minuti vratar Omana nepotrebno je istrčao i pogriješio, a to je iskoristio Kojo zabivši za 1-1. To je ujedno bio i konačan rezultat utakmice.

Parovi osmine finala Azijskog prvenstva: Australija - Indonezija, Tadžikistan - UAE, Irak - Jordan, Katar - Palestina, Bahrein - Japan i Iran - Sirija.

Napete i atraktivne utakmice Europskog prvenstva gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.