NE PAMTIMO DA SMO IKADA VIDJELI OVAKVAK POTEZ: / Genijalni vratar Bayerna, Manuel Neuer, 'izumio' novo dodavanje

Na utakmici se, osim hrpe pogodaka, mogao vidjeti i jedan vrlo zanimljiv potez vratara Bayerna

24.2.2021.
10:31

Aktualni pobjednik Lige prvaka Bayern München najveći dio posla u osmini finala napravio je već na gostovanju u Rimu, gdje su u utorak na Olimpicu svladali domaći Lazio s 4-1 (3-0).

Već u devetoj minuti Robert Lewandowski je zatresao mrežu nakon pogreške domaće obrane za vodstvo Bayerna. Na 2-0 povisio je 17-godišnji Englez Jamal Musiala u 24. minuti, a u 42. minuti je treći pogodak za Bavarce postigao Leroy Sane. Već u drugoj minuti nastavka Bayern je došao do četvrtog pogotka, kad je loptu u svoju mrežu poslao domaći branič Acerbi. Lazio je ipak došao do pogotka u 49. minuti, kad je sve sam napravio Joaqin Correa.

Na utakmici se, osim hrpe pogodaka, mogao vidjeti i jedan vrlo zanimljiv potez vratara Bayerna, Manuela Neuera. On je u jednom trenutku izveo vrlo zanimljivo dodavanje rukom, koje, moramo priznati, ne vidimo tako često ili čak uopće.

Neuerovu novu vrstu dodavanja možete pogledati OVDJE.