NE IDE BEZ MESSIJA / Navijači su s pravom bijesni na Koemana, ova momčad Barcelone postavila je negativni rekord u Ligi prvaka

Barcelona se nakon drugog kola nalazi na dnu skupine E lige prvaka

30.9.2021.
13:19

Portugalska Benfica u srijedu je u drugom kolu Lige prvaka u skupini E deklasirala Barcelonu s 3-0 i produbila krizu katalonskog giganta.

PA KUD BAŠ ON? /

Otkriveno koga Laporta želi za novog trenera Barcelone, navijači u nevjerici: 'Bit će još gori od Koemana'

Portugalci su šokirali Barcu ranim golom, a strijelac je bio Urugvajac Darwin Nunez u 3. minuti. Korak bliže pobjedi lisabonski sastav je stigao u 69. minuti kada je Rafa Silva zabio za 2-0. Točku na "I", stavio je Nunez u 79. minuti svojim drugim golom na utakmici, ovoga puta s bijele točke.

Najgori ikada

Ovim porazom momčad Ronalda Koemana upisala se u povijest Barce kao prva ekipa koja je izgubila prve dvije utakmice u skupini Lige prvaka.

Barcelona je sada bez bodova nalazi na dnu skupine s Bayern Munchenom, Benficom i Dynamom iz Kijeva, protiv kojega će odigrati sljedeće dvije utakmice.

Španjolski mediji javljaju da je Koemanova smjena pitanje trenutka, a kandidati za novog trenera su Andrea Pirlo, Xavi, Roberto Martinez, Oscar Garcia i Joachim Low.