GORE DRUŠTVENE MREŽE / Navijači Rijeke: 'Bel čekao, čekao i dočekao. Od prve minute smo znali kako će bit'

Reakcije navijača Rijeke na Facebooku nakon utakmice

25.2.2024.
17:16
Pixsell

U derbi dvoboju 24. kola HNL-a na maksimirskom su stadionu nogometaši Dinama pobijedili Rijeku s minimalnih 1-0 (0-0) čime su smanjili zaostatak za vodećim dvojcem na ljestvici.

KOJA JE BOLJA? /

Pogledajte dvije prekrasne koreografije Bad Blue Boysa: Odali počast i Leutaru

Rijeka je ostala prva i ima 50 bodova. Drugi Hajduk ima 49, dok je Dinamo sada treći s 47 bodova uz to što aktualni prvak ima utakmicu manje. Dinamo je do bodova u derbiju došao golom iz jedanaesterca u 95. minuti, a strijelac je bio Fran Brodić.