Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NAVIJAČI PONOVNO IZBIJAJU NOVAC IZ HAJDUKOVE BLAGAJNE: /

Stigle nove kazne zbog nereda na derbiju s Dinamom

Identičnu novčanu kaznu Hajduk je dobio i u ponedjeljak zbog ponašanja dijela navijača na Poljudu na utakmici protiv Cibalije

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Alan Klakočer, disciplinski sudac Hrvatski Telekom Prve lige donio je odluke o kaznama po prijavama službenih osoba s utakmica 31. kola HT Prve lige.

Hajduk je kažnjen novčanom kaznom u iznosu od 70.000 kuna zbog zapaljenih 42 baklje, 14 dimnih bombi i osam topovskih udara, a ubacivane su i sejdalice i upaljači u ograđeni dio igrališta na utakmici Hajduk-Dinamo. Identičnu novčanu kaznu Hajduk je dobio i u ponedjeljak zbog ponašanja dijela navijača na Poljudu na utakmici protiv Cibalije sredinom prošlog tjedna.

Mirko Marić iz Osijeka i Cibalijin Luka Muženjak isključeni su zbog dva žuta kartona na utakmicama Rijeka-Osijek i Cibalia-Slaven Belupo te su kažnjeni s po jednom utakmicom zabrane igranja i po 3.000 kuna novčane kazne.

NK Istra 1961 mora platiti kaznu od 5.000 kuna zbog momčadskog prekršaja na utakmici Lokomotiva-Istra 1961 kažnjivog po članku 54. DP HNS-a (7 žutih kartona), stoji na stranicama lige.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike