TRAŽE ODLAZAK TRENERA / Navijači Osijeka bijesni nakon ispadanja iz Kupa: 'Mazohizam je navijati za ovaj klub'

Nakon novog razočaranja, navijači Osijeka na društvenim mrežama nisu štedjeli trenera Zorana Zekića, kao ni najboljeg igrača Miereza.

27.2.2024.
17:41
Marko Lukunic/PIXSELL

Nogometaši Lokomotive prvi su polufinalisti Hrvatskoga kupa nakon što su u četvrftinalu u Kranjčevićevoj s 1-0 (0-0) pobijedili Osijek, te tako pokvarili Osječanima 77. rođendan.

ŠUBARIĆ 'IZLUDIO' GOSTE /

Lokomotiva prvi polufinalist Kupa: Osijek nije mogao do gola ni s igračem više

Pobjednički gol zabio je Robert Mudražija u 51. minuti, a u 86. minuti je kazneni udarac Osječanina Ramona Miereza obranio junak dvoboja vratar Zvonimir Šubarić.

Bila je to 53. međusobna utakmica Lokosa i Osijeka, ali prva u Kupu, te je došla samo četiri dana nakon što su isti akteri u Kranjčevićevoj remizirali u prvenstvu (1-1).

U 51. minuti Lokomotiva je povela pogotkom Roberta Mudražije. Iz slobodnog udarca s 40-tak metara ubacio je Ivan Canjuga, Mateo Marić glavom u padu proslijedio do potpuno samog Mudražije, koji lako pogađa mrežu svog bivšeg kluba.

Osječani su nakon primljenoga gola postali puno opasniji, a u 61. minuti isključen je branič Lokomotive Albanac Jon Mersinaj zbog dva žuta kartona. Vratar Lokomotive Zvonimir Šubarić obranio je opasan šut glavom Slavka Bralića par minuta kasnije, a potom i dva udarca iz blizine Marina Prekodravca.

Navijači oštri prema Zekiću i Mierezu

"Uz svo poštovanje Mierezu, njegovo neupitno zalaganje i trud, tako se penal ne izvodi. Kad tako pucaš penal tražiš da ti ga obrane".

"SRAMOTA TRENERA I IGRAČA, POLA IGRAČA OTJERATI, ZEKIĆU ODLAZI!"

"3 zicera i penal, ovo samo mi možemo izgubit"

"Stvarno je mazohizam navijat za ovaj klub. Kaže netko tko je doživio uživo i onaj jedini trofej".

"Očekivano od velikog stručnjaka, mjesecima nema igre, nema rezultata, nema prave kemije u momčadi i sad još ispadnemo u kupu od prosječne ekipe. Cirkusant Zekić je sje*ao sve što je mogao!"

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.