IGRAČ UTAKMICE / Navijači Dinama oduševljeni ljetnim pojačanjem: 'Diže se iz utakmice u utakmicu'

Njegovu odličnu utakmicu prepoznali su i navijači koji su pohrlili na društvene mreže kako bi pohvalili sjajnu igru, ne samo njega, nego cijelog Dinama.

30.11.2023.
18:49
Marko Lukunic/PIXSELL

Nogometaši Dinama pobijedili su na gostovanju u Astani istoimenu kazastansku momčad s 2-0 (0-0) u utakmici 5. kola skupine C Konferencijske lige te tako ostali u igri za drugo mjesto koje donosi plasman u nokaut fazu ovog natjecanja.

BRAVO /

Dinamo i četvrti put u sezoni bolji od Astane: Plavi u Kazahstanu stigli do bitne europske pobjede

BRAVO /

Prvi pogodak postigao je Gabrijel Vidović u 48. minuti, svladavši domaćeg vratara Josipa Čondrića udarcem s 12-13 metara u donji desni kut.

U 73. minuti Astana je ostala s igračem manje, jer je zbog drugog žutog kartona isključen Dušan Jovančić, a Dinamo je u 79. minuti iskoristio brojčanu prednost. Nakon udarca iz kuta Petra Sučića, Japanac Takuro Kaneko je razornim i preciznim udarcem s 15 metara pogodio gornji lijevi kut pokraj nemoćnog Čondrića za 2-0.

Sjajni Japanac u redovima Plavih proglašen je i za igrača utakmice.

Za vas smo u nastavku izdvojili najbolje komentare.

'Kaneko se diže iz utakmice u utakmicu i bit će veliko pojačanje'

"Prvo poluvrijeme smo živce pogubili, drugo poluvrijeme puno bolje. Dečki u grču igraju jer moraju dobiti. Danas je Zagi odličan bio, da nije obranio penal, tko zna kak' bi završilo, čestitke za clean sheet. Imali smo cilj od 6 pobjeda do zimske stanke i sad smo na 2/6,bravo dečki!".

"Kaneko se diže iz utakmice u utakmicu i bit će veliko pojačanje!"

"Drugo poluvrijeme za čestitati, vidi se razlika u igri povratkom Petka"

"Dinamo baš dobar u drugom poluvremenu.. Sad u miru na pivicu lagano u birtiju.. Hvala Vidoviću, hvala Kaneko, hvala ekipa, hvala treneru".

"Bravo kamikaza!!"

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj započeo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka