'NAIVAN GOL' / Navijači Dinama o primljenom golu: 'Tu je više njegova greška nego ove dvojice'

Navijači su već na poluvremenu ispod objave Dinama imali što reći o primljenom golu

22.2.2024.
20:00
Goran Stanzl/PIXSELL

Dinamo u četvrtak na Maksimiru igra uzvratnu utakmicu nokaut faze Konferencijske lige protiv Betisa.

FOTO UBOD /

Dok su Boysi razvili koreografiju s motivom grba grada, evo u čijem se društvu smijala Vlatka Peras

FOTO UBOD /

Na poluvremenu su Plavi gubili 1-0, a gol je nakon velike pogreške obrane zabio Bakambu u 39. minuti. Prvo su ispali Hoxha i Perković, pa su u sredini loše to zatvorili Theophile-Catherine i Bernauer.

Navijači su već na poluvremenu ispod objave Dinama imali što reći o tome, a najbolje komentare pročitajte u nastavku:

"Jedna greškica i odmah stiže kazna, ništa još nije gotovo, ajmo Dinamo."

"Nije tragedija primiti gajbu, ali ova reakcija Perkovića kod pokušaja izbijanja je na razini starijih pionira… Onda i Theophile loše zatvara… Kaj za reć…"

"Naivno smo primili gol, jer kako ti lik može biti sam na prvoj stativi iza tebe i još zabije petom i tu je više greška KTC-a nego one dvojice. Bilo smo bolji u tom trenutku, ali realizacija je problem."

"Ima tu još materijala za slovensku ligu…"

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.