NAVIJAČI BETISA JEDNIM POTEZOM POKAZALI VELIKO SRCE: / Zbog ovakvih stvari ljudi diljem svijeta vole nogomet

Predivna gesta navijača Betisa obišla je svijet

22.12.2018.
16:41

Betis je danas odigrao 1:1 s Betisom, a malo mu je nedostajalo da dođe do nove pobjede i da se primakne na bod ekipama koje se nalaze u zoni Lige prvaka. Poveli su domaći golom Sanabrije u 21. minuti, ali je Eibar uspio u 72. da osvoji bod, nakon što je Orellana iskoristio penal za gostujući sastav.

Real Betis' fans throw stuffed animals to be collected and given to children in need during the Spanish League football match between Real Betis and SD Eibar at the Benito Villamarin stadium in Seville on December 22, 2018. (Photo by CRISTINA QUICLER / AFP)

Igračkama preplavili teren

Ipak, susret 17. kola La Lige je ipak obilježio potez navijača Betisa, koji su na poluvremenu plišanim igračkama preplavili teren, a plan je bio da se te igračke doniraju obiteljima koje su ugrožene u ovom dijelu zemlje.

Prije same utakmice su svi navijači dobili zelene kapice kako bi se dočarala novogodišnja atmosfera, a onda i svojom gesto promovirali blagdanski duh. Naravno, fotografije ovog događaja odmah su obišle svijet.