HTIO SE MALO ZAGRIJATI / Njemu je očito bilo dosadno: Navijač Hrvatske uletio u teren na stadionu u Rigi, a evo kako se nakon toga proveo

Hrvatsku je s tribina stadiona u Rigi pratilo više od tisuću navijača

18.11.2023.
21:38
Pixsell

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je u Rigi domaćina Latviju 2-0 (2-0) u pretposljednjem susretu skupine D kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo iduće godine.

KOMENTIRAO TRIJUMF /

Bivši Vatreni za Net.hr otkrio tajne vratara i upozorio: 'To može biti dvosjekli mač...'

Ogled u Rigi bio je riješen nakon samo šesnaest minuta igre jer je toliko Hrvatskoj trebalo za dva pogotka. U sedmoj minuti Lovro Majer je zabio za 1-0, a u 16. je na 2-0 povećao povratnik nakon ozljede Andrej Kramarić.

Obzirom na nemogućnost Latvijaca da ozbiljnije zaprijete vratima Hrvatske ( tek jedan udarac u 90 minuta ), nagnao je neke od navijača da sami pronađu zanimaciju. Tako se gotovo cijelo drugo poluvrijeme orila uspješnica Novih Fosila ''Za dobra stara vremena'', a prema riječima komentatora NOVE TV, u teren su ubačene i dvije kante za smeće. Zbog toga, jake policijske i redarske snage poredale su se ispred tribine pristalica Vatrenih.

Korak dalje otišao je jedan navijač Hrvatske koji je odlučio ući u teren. Oko sebe je stavio hrvatsku zastavu i trčeći pokušao pobjeći redarima, ali u tome nije uspio.

Ubrzo je ulovljen i savladan.

Redar nije imao milosti, srušio ga je na tlo, a kasnije mu je došao kolega pripomoći u ispraćanju navijača s travnjaka stadiona u Rigi.

Inače, hrvatski navijači prije utakmice su poslali poruku za Vukovar, čije su ime skandirali i na samom početku utakmice.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO.