NASTAVLJA SE BAJKA ALAVESA, PALA JE I HUESCA: / Predviđali su im drugu ligu, a sada se bore sa Atleticom i Barcom za vrh

Deportivo Alaves je savladao Huescu sa 2-1 i popeo se na treće mjesto tablice

11.11.2018.
14:29

Nogometaši Deportivo Alavesa nastavljaju raditi čuda u Primeri nakon što su u 12. kolu kod kuće svladali "fenjeraša" Huescu s 2-1 i opet se približili na bod vodećoj Barceloni.

Alaves je do pobjede došao preokretom jer su gosti poveli golom Moi Gomeza u 35. minuti. No, prvo je u 41. minuti Jony Rodriguez izjednačio, da bi pobjedu baskijskoj momčadi donio Ruben Sobrino u 68. minuti.

Vodi Barcelona s 24 boda i utakmicom više, dok Atletico Madrid i Alaves imaju po 23 boda. Huesca je ostala zadnja sa samo šest osvojenih bodova.