NASTAVLJA ODUŠEVLJAVATI: / Hrvatski napadač zabio svoj jedanaesti gol u francuskom prvenstvu

Nogometaši Caena poraženi su u domaćoj utakmici 28. kola francuskog prvenstva od Angersa, a bilo je 2-3. Pogodak za domaćina, svoj jedanaesti prvenstveni, postigao je Ivan Santini.

4.3.2017.
21:54
Screenshot

U svojoj prvoj sezoni u Ligue 1 Santini nastavlja oduševljavati. Uvjerljivo najbolji strijelac svoje momčadi postigao je drugi pogodak nakon odlične akcije suigrača i Michelove obrane, te pružio nadu Caenu smanjivši zaostatak sa dva na pogodak manjka u 67. minuti. Do izjednačenje ipak nije došlo.

Santiniju je ovo prvi pogodak još od sredine siječanja kada je bio dvostruki strijelac za momčad u 3-2 pobjedi protiv Lyona. Prekinuo je njime golgeterski post dug sedam ligaških susreta.

Prvak PSG je teškom mukom na Parku prinčeva pobijedio Nancy 1-0, a pogodak odluke zabio je Edinson Cavani iz kaznenog udarca u 80. minuti.

Identičnim rezultatom je Nica na gostovanju pobijedila Dijon, a strijelac je bio Wylan Cyprien u 69. minuti.

PSG i Nica su pobjedama dostigli Monaco, pa sada sva tri kluba imaju po 62 boda. Međutim, momčad iz Kneževine ima i susret manje, u nedjelju će ugostiti Nantes.