DOBIO OVACIJE PA KRITIKE / Luku Modrića obožavaju navijači, ali nisu baš svi oduševljeni njegovom igrom. Evo što Španjolci pišu o njemu

Luka Modrić je zamijenjen u završnici utakmice protiv Leipziga

15.9.2022.
7:37

Aktualni europski prvak Real Madrid pobijedio je u 2. kolu lige prvaka u srijedu na svom terenu RB Leipzig s 2-0.

KAKVA NOĆ U LIGI PRVAKA /

Chelsea ponovno kiksao, Dinamo nakon poraza u Milanu drugi u skupini. Modrićev Real u završnici slomio Leipzig

Gosti su se dobro držali 80 minuta, no potom su primili dva gola. Za 1-0 je postigao Federico Valverde u 80. minuti na asistenciju Viniciusa Juniora, a pobjedu "Kraljevskog kluba" je potvrdio Marco Asensio u sudačkoj nadoknadi.

Miljenik navijača

Luka Modrić je igrao do 81. minute za Real, a kada je izlazio s terena dobio je ovacija cijelog stadiona. Kako je to izgledalo, možete pogledati OVDJE.

Modrić je, dakle, oduševio navijače u Madridu, ali ne i novinare. Poznati španjolski list Marca nakon utakmice nije baš bio pretjerano oduševljen Modrićevom igrom.

"Mučio se u držanju koraka s ritmom utakmice, a kao rezultat toga, Real Madrid se također mučio. Izašao je u 82. minuti", napisala je Marca nakon utakmice.