OVO VAM JE SIGURNO PROMAKLO / Nakon velikog derbija izbio veliki incident, pogledajte kako je Dinamov igrač hvatao hajdukovca za vrat

Na društvenim se mrežama pojavila snimka

5.12.2021.
22:31

U derbiju 18. kola Prve HNL Hajduk je na stadionu Maksimir pred 9900 gledatelja pobijedio Dinamo sa 2-0 upisavši petu uzastopnu pobjedu otkako je momčad preuzeo Valdas Dambrauskas.

Hajduk je poveo u 61. minuti golom Marka Livaje, a pobjedu gostiju potvrdio je Emir Sahiti u drugoj minuti sudačke nadoknade na Livajinu asistenciju. No, utakmicu je nažalost obilježio i jedan vrlo ružan incident, koji je mnogima promakao.

Malo nakon posljednjeg zvižduka suca Zdenka Lovrića, počelo je naguravanje na terenu. Na društvenim se mrežama pojavila snimka, koju možete pogledati u nastavku, a na kojoj se vidi kako jedan igrač Dinama dolazi s klupe i pokušava udariti igrača Hajduka.

OKRŠAJ NAJLJUĆIH RIVALA /

Pogledajte kakva je bila atmosfera na najvećem hrvatskom derbiju, Torcida poslala žestoku poruku Boysima

Nisu u zapisniku

Zatim započinje naguravanje i igrač Dinama hvata za vrat igrača Hajduka, tada interveniraju suci, ali onda su se u naguravanje uključili Nikola Katić i Arijan Ademi. Nakon nekoliko trenutaka Katić završava na travi, a onda se gužva polako smirila.

Incident se dogodio pred sucem Lovrićem i njegovim pomoćnicima, ali delegat utakmice nije u zapisniku spomenuo ovu situaciju.