SJEĆATE LI SE NJEGA? / Je li ovo najava boljih dana za bivšeg dinamovca? Nakon što je dugo bio 'prikovan' za klupu, sada je ponovno zaigrao u Serie A

Ovo je Pjaci bila druga utakmica zaredom u kojoj je zaigrao za Empoli

16.1.2023.
23:23

U posljednjem susretu 18. kola talijanske Serie A nogometaši Empolija su pred svojim navijačima svladali Sampdoriju s minimalnih 1-0.

HRVATI U AKCIJI /

Bivši kapetan mladih Vatrenih asistirao u gostujućoj pobjedi u Serie A, neočekivani domaći poraz Jurića i Vlašića

Domaći sastav je kroz utakmicu bio bolji, a pogodak odluke postigao je u 55. minuti. Nakon kornera najviši je u skoku bio Ebuehi koji je glavom loptu proslijedio u mrežu za petu ovosezonsku ligašku pobjedu svoje momčadi.

Sampdoria je izjednačila u 97. minuti golom Gambijca Colleyja, no pogodak je poništen zbog igranja rukom Gabbiadinija ranije tijekom te posljednje akcije na susretu.

Empoli je trenutačno na 12. mjestu ljestvice, dok je Sampdoria i dalje u opasnoj zoni, na pretposljednjem mjestu.

Hrvatski nogometaš Marko Pjaca ušao je u igru s domaće klupe za pričuve te je igrao od 63. minute. To je Pjaci druga utakmica zaredom u kojoj je zaigrao. Pet uzastopnih susreta prije toga pratio je s klupe za pričuve.