AJOJ / Nenad Bjelica se upisao u povijest turske lige, ovo niti jednom treneru do sada nije uspjelo

Nenad Bjelica i dalje čeka premijernu pobjedu na novoj dužnosti

29.4.2023.
18:04

U 32. kolu turske Super Lig nogometaši Trabzonspora su s 1-2 poraženi na gostovanju kod Konyaspora te hrvatski strateg Nenad Bjelica i dalje čeka premijernu pobjedu na novoj dužnosti.

NIJE DOBRO KRENULO /

Bjelica doživio drugi poraz na klupi Trabzonspora: Njegovi igrači opet dobili crveni karton

Na klupu Trabzonspora, prošle sezone prvaka Turske, Bjelica je došao uoči prošlog kola. Premijera za Bjelicu nije prošla dobro jer je njegova momčad visoko poražena, s 1-4 kod Sivasspora. Na premijeri je Bjeličina momčad morala igrati s desetoricom, a isti je slučaj bio ove subote što je uvjetovalo novi poraz te momčadi.

Trabzonspor je poveo u 12. minuti, a strijelac je bio 35-godišnji slovački nogometaš Marek Hamšik. Domaći sastav je izjednačio u 37. minuti kada je gostujuću mrežu naciljao Španjolac Pozuelo. Trabzonspor je čuvao bod u džepu do 85. minute, a tada je Dikmen zabio za 2-1 Konyaspora.

Nakon ovog poraza Trazbonspora Opta je objavila da je Bjelica postao prvi trener u povijesti turske Superlige koji je izgubio prve dvije utakmice na klupi Trazbonspora.