NAJVEĆI ŠKOTSKI DERBI ZAVRŠIO REMIJEM: / Rangersi u 87. izvukli bod, pogledajte urnebesnu reakciju skupljačice lopti

Nogometaši Celtica u najvećem škotskom derbiju nisu uspjeli pobijediti svog vječnog supanirka Glasgow Rangerse. Old Firm je završio remijem 1:1, gosti su se spasili poraza pogotkom u 87. minuti.

12.3.2017.
15:14
Screenshot/Youtube

Ovo je tek drugi remi u sezoni za Celtic koji ima 26 pobjeda i na ljestvici 25 bodova više od drugoplasiranog Aberdeena i 33 više od Rangersa.

Domaćin je na Celtic Parku poveo golom Stuarta Armstronga u 36. minuti, a tri minute prije kraja vratar Craig Gordon uspio je obraniti udarac Hyndmana, ali je na loptu natrčao Clint Hill i zabio za veliko slavlje Rangersa.

Pritom je bila urnebesna reakcija djevojčice iz gola, skupljačice lopti, koja je nešto, ne baš srdačno, dobacila igračima Rangersa koji su slavili pogodak protiv favoriziranog suparnika.