Najplaćeniji igrač svijeta uspio zabiti Pletikosi

Najplaćeniji nogometaš svijeta, Samuel Eto'o, na najbolji se mogući način predstavio novom klubu. Ušao je u igru u drugom dijelu i donio svojom momčadi bod na gostovanju kod Pletikosinog Rostova

13.10.2011.
14:25

U 22. kolu ruske lige Rostov je na svom terenu ugostio Anži i uspio im uzeti vrlo vrijedan bod igrajući sa njima 1:1. Domaćini su poveli u 72. minuti nakon što je zabio Timofej Kalačev.

Bogati gosti do izjednačenja su došli deset minuta prije kraja kada je nakon ubacivanja s lijeve strane mrežu Stipe Pletikose pogodio najplaćeniji igrač današnjice Eto'o. Kamerunac je u igru ušao u 58. minuti.

Hrvatski reprezentativni vratar odigrao je svoju momčad 90. minuta. Kod pogotka nije mogao ništa, ali se istaknuo sa nekoliko jako dobrih obrana.