OPA! / Najopasniji igrač sljedećeg protivnika Vatrenih na Mundijalu poslao opasnu najavu: 'Ne šalim se kad to kažem...'

Hrvatska reprezentacija u osmini finala Svjetskog prvenstva igra protiv Japana

2.12.2022.
18:46

Nogometaši Japana svladali su Španjolsku 2-1 (0-1) u susretu trećeg kola skupine E svjetskog prvenstva čime su se te dvije reprezentacije plasirale u osminu finala.

DRIBLA KAO MESSI, DODAJE POPUT MODRIĆA /

Dvije minute čistog užitka: Vjerujte nam, past ćete na guzicu kad vidite što je Gvardiol radio Belgijcima

Japan je osvojio prvo mjesto u skupini te će u osmini finala igrati protiv Hrvatske, drugoplasirane u grupi F. Ta se utakmica igra u ponedjeljak (16 sati).

Najbolji japanski strijelac Ritsu Doan (24), koji je na SP-u zabio dva od četiri gola njegove reprezentacije, nakon pobjede nad Španjolskom nije skrivao euforiju.

Ritsu Doan

"Prošli smo skupinu jer smo svi vjerovali. Svima sam rekao da je naš cilj osvojiti naslov svjetskih prvaka. Ne šalim se kad kažem da je to naš cilj. I mislim da sad svi vjeruju u to. Svaka momčad s kojom se susretnemo je jaka. Malo ćemo proslaviti, a onda se vratiti na posao", poručio je Doan, koji igra na poziciji desnog krila i član je njemačkog Freiburga.