NAJBOLJI DOKAZ DA JE IBRAHIMOVIĆ ČUDO PRIRODE: / Zlatan zabio golčinu za Milan, ali jedan detalj je tu doista nestvaran

Švedski veteran je opet odigrao sjajnu utakmicu

21.9.2020.
23:19

Nogometaši Milana upisali su pobjedu na startu novog talijanskog prvenstva svladavši kod kuće Bolognu s 2-0 pogocima Zlatana Ibrahimovića.

ZLATAN SE USPOREDIO SA SLAVNIM FILMSKIM LIKOM: /

Ibrahimović otkrio tajnu svoje dugovječnosti - 'Ja sam vam poput njega..'

Švedski veteran je opet odigrao sjajnu utakmicu - u 35. minuti zabio je golčinu vrijednu divljenja kada je na nabačaj Hernandeza glavom sproveo loptu u mrežu, a u 50. minuti je rutinski izveo jedanaesterac za konačnih 2-0.

Ono što valja istaknuti jest činjenica da mu je ovo 16. put da počinje sezonu u jednoj od "ligi petice", a još više frapira fakt da je do sada zabio sudjelovao u 15 golova na otvaranjima prvenstava, 11 je zabio, a četiri namještao.

Sada je dogurao do 16. gola u otvaranjima prvenstava u najjačim ligama Europe, a usput je po prvi put u karijeru na otvorenju prvenstva uspio zabiti dva gola

Ibrahimoviću je ovo 763. utakmica i 470. gol u profesionalnoj karijeri.