NA POVRŠINU ISPLIVAO URNEBESAN DETALJ KOJI NITKO NIJE PRIMIJETIO: / 'To vas uče u Ajaxu...'

Pala je šala na račun junaka Nizozemaca

1.5.2019.
8:50
AFP, Jeroen PUTMANS / ANP

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Ajax je u Londonu pobijedio Tottenham sa 1-0 načinivši veliki korak prema finalu elitnog natjecanja 'Starog kontinenta'.

Pogodak odluke zabio je Donny van de Beek u 15. minuti. Mladi veznjak 'kopljanika' je bio na rubu zaleđa, međutim španjolski sudac Antonio Mateu Lahoz je VAR-om provjerio situaciju i priznao pogodak. Pobjeda Ajaxa je mogla biti i uvjerljivija, no David Neres je u 78. minuti pogodio vratnicu.

Nakon utakmice na površinu je isplivao zanimljiv detalj.

"Zaboravite dodavanja, kretnje, tehniku, ovo vas uče u Ajaxu. Vrišti na vratara prije nego što lopta uđe u mrežu", našalili su se iz Squawke na račun strijelca pobjedničkog gola.