REAL UNAKAZIO MALLORCU / Na krilima fantastičnog Asensija i ubojitog Benzeme, uz pomoć Isca, utrpali šesticu u Madridu; Luka nije igrao za Kraljeve

Real pregazio Mallorcu

22.9.2021.
23:55

Nogometaši Reala u srijedu su navečer u 6. kolu La Lige u Madridu pobijedili Mallorcu s visokih 6-1. Pitanje pobjednika riješio je Asensio u 29. minuti za 3-1, jer povratka za goste s najvećeg španjolskog otoka nije bilo. Bio je to njegov drugi gol na utakmici a kruna je došla malo kasnije.

Vatrenih prvih pola sata

Prvi je za Real zabio u 24. za 2-0. Benzema je u 3. minuti postigao za 1-0, dok je jedini gol za Mallorcu djelo Lee Kang-Ina u 25. Fantastični Asensio je u 55. zabio hat-trick za 4-1 a 5-1 postavio je Benzema u 78.

ANDALUŽANI SRUŠILI VALENCIJU /

Sevilla slavila u derbiju, Rakitić u igru ušao kada je sve već bilo gotovo

U 84., Isco mijenja rezultat na semaforu na konačnih 6-1. Luka Modrić nije igrao za Real.

U drugoj utakmici večeri, Villarreal je na svom terenu uvjerljivo porazio Elche s 4-1. Strijelci za slavljenike bili su Pino u 5., Triqueros u 39, Danjuma u 60. i Moreno u 94. minuti. Jedini gol za Elche postigao je Mojica u 19.

Real vodeći

Kraljevi su trenutno prvoplasirana momčad La Lige sa 5 pobjeda uz neriješeni rezultat nakon 6 kola. Imaju 16 bodova, dva više od prvaka Atletico Madrida, koji ima dva poraza i jednu pobjedu manje. Sevilla je treća s 11 bodova, Valencia 4. s 10. Barcelona je 8. s 8 bodova u 4 odigrane utakmice. Villarreal je 11.