JOSE SLAVIO TEŽE OD OČEKIVANOG / Mourinhova Roma s igračem više tek u završnici uzela puni plijen u Veroni, 18-godišnjak ušao s klupe i srušio domaćine

Rezultat je sve do 88. minute bio 1:1

31.10.2022.
23:20

Nogometaši Rome pobijedili su tek u samoj završnici u gostima Veronu s 3-1 u susretu 12. kola talijanske Serie A.

VUČICA JE GLADNA /

Mourinhov stroj se zahuktao: Upisali su novu pobjedu, skočili na četvrto mjesto i pokazali da su spremni za borbu za vrh

Verona je povela golom Poljaka Pawela Davidoviča u 27. minuti, no isti igrač je u 36. minuti dobio izravni crveni karton.

Roma je izjednačila golom Nicole Zaniola u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena, a Rimljani su do pobjede došli u samoj završnici. Prvo je u 88. minuti pogodio 18-godišnji Christiano Volpato, koji je u igru ušaopola sata ranije, a potom i Stefan El Sharawy u drugoj minuti nadoknade vremena.

Roma je upisala osmu pobjedu u prvenstvu i sa 25 bodova zauzima četvrtu poziciju na tablici,a Verona je na pretposljednjem, 19. mjestu sa samo pet bodova.