MOURINHU ĆE PASTI MRAK NA OČI: / Čudesni Wolvesi stigli na korak od Europe, Tottenham u gadnim problemima

Wolvesi su pobjedom preskočili Tottenham na šestom mjestu i imaju bod više od londonskog sastava

20.7.2020.
23:29

Nogometaši Wolverhamptona zadržali su nade za plasman u Europu nakon što su u predzadnjem kolu Engleske lige kod kuće svladali Crystal Palace s 2-0.

Domaćine je u vodstvo u 41. minuti doveo Daniel Podenve, a konačan rezultat postavio je Jonny Castro u 68. minuti.

single club/league/player publications/services.

Adama Traore of Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers v Crystal Palace, UK - 20 Jul 2020,Image: 545350123, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists (outside the EU), club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images (+15 in extra time). No use to emulate moving images. No use in betting, games or, Model Release: no

Wolvesi su pobjedom preskočili Tottenham na šestom mjestu i imaju bod više od londonskog sastava. U zadnjem kolu Wolvesi gostuju kod Chelsea, a Tottenham kod Crystal Palacea.