JOSE PA GLEDAJU TE I DJECA / Mourinhov možda i najgori incident do sada. Pred milijunima gledatelja brutalno izvrijeđao suca: 'Ku*čino! Je*i se...'

U 57. minuti sudac Daniele Chiffi je isključio domaćeg trenera Josea Mourinha zbog stalnih prigovora...

18.9.2022.
21:05

U susretu sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju u Rimu pobijedila Romu sa 1-0 preuzevši vodstvo na ljestvici Serie A.

JE LI VRIJEME ZA ODLAZAK? /

Rakitiću stiže Vatreno pojačanje: Sevilla je opasno zagrizla za veliku Dalićevu uzdanicu

Pogodak odluke zabio je Girogio Scalvini u 35. minuti utakmice na asistenciju Rasmusa Hojlunda.

Bio je to jedini udarac u okvir gostujućeg sastava, dok je Roma prema vratima momčadi iz Bergama uputila 21 udarac pri čemu šest u okvir gola.

'Ku*vin sine!'

Mourinho je bio van sebe, vitlajući rukama i urlajući psovke utrčao u teren i krenuo prema sucu. Vikao mu je na portugalskom "Je*i se! Ku*čino! Ku*vin sine!", na što mu je sudac dao crveni karton.

Mourinho je i nakon isključenja dobacivao uvrede Chiffiju. Snimku pogledajte ovdje.