MOURINHO OTVORIO BOXING DAY TEŠKOM POBJEDOM: / Meč obilježio poprilično bizarno poništen pogodak Harryja Kanea

Harry Kane je zabio, ali sudac je poništio pogodak nakon pregledavanja snimke VAR-a

26.12.2019.
16:56

Nogometaši Tottenhama slavili su u Londonu protiv Brightona s 2-1 u prvoj utakmici 19. kola i tradicionalnog Boxing Daya u Engleskoj.

Momčad Josea Mourinha je do pobjede došla preokretom jer su gosti od 37. minute vodili golom Adama Webstera. U 53. minuti Harry Kane je iz odbijanca poravnao na 1-1, a Dele Alli je u 72. minuti donio pobjedu Spursima i "osvetu" za poraz od Brightona (0-3) u listopadu.

Utakmicu je obilježio i pomalo neobičan poništeni pogodak. Naime, u 24. minuti pri vodstvu Tottenhama 1:0, Harry Kane je zabio, ali sudac je poništio pogodak nakon pregledavanja snimke VAR-a, a ispalo je na kraju kako je Kane, pazite sada ovo, pazuhom bio u zaleđu.

Tottenham je skočio na peto mjesto s 29 bodova, dok je Brighton 13. s 20 bodova.