'LUDI' JOSE / Mourinho pokazao što je radio nakon pobjede, fotografija je odmah postala hit

Mourinhova Roma slavila je na gostovanju kod Cagliarija

28.10.2021.
12:54

Talijanski prvoligaš Roma, na čijoj klupi sjedi proslavljeni portugalski trener Jose Mourinho, u 10. kolu Serije A je na gostovanju porazila Cagliari s 2-1.

HRVAT PREPORODIO VERONU /

Tudora uskoro očekuje okršaj s Juventusom, evo kako je najavio utakmicu s klubom iz kojega su ga nedavno potjerali

Cagliari je poveo u 52. minuti golom Leonarda Pavolettija, izjednačio je Ibanez u 70. minuti, a slavlje gostima donio je Lorenzo Pellegrini osam minuta kasnije.

Nakon te pobjede Mourinho se oglasio na Instagramu i objavio fotografiju koja prikazuje njega kako večera na ulici.

"Utakmica je gotova, 3 boda... Dobra hrana (ne mogu ići u svlačionicu)", napisao je Mourinho uz fotku.