MONSTRUOZNI JAMES HARDEN I DALJE UNIŠTAVA: / Zabio 58 poena uz 10 dodavanja

Harden upisao sedmu utakmicu u karijeri u kojoj je zabio najmanje 50 koševa uz 10 asistencija

1.3.2019.
9:58

Od ostalih utakmica noćas u NBA ligi, vrijedi spomenuti kako su Cleveland Cavaliers u gostima sa 125-118 bili bolji od domaćih New York Knicksa. Najbolji kod Clevelanda bio je sa 26 koševa Kevin Love koji je u zadnjih 25 sekundi pogodio šest slobodnih bacanja. Ante Žižić je odigrao 27 minuta i zabio je osam koševa (šut iz igre 3/6) pridodavši tome pet skokova i dvije asistencije.

BOGDANOVIĆ ZALUDIO NBA: /

Čitav SAD bruji o nevjerojatnom Hrvatu, a jedan njegov fan rasturio je tamošnje novinare

Allonzo Trier je zabio 22 koša za Knickse koji su promašili zadnjih 11 šuteva. Hezonja nije ulazio u igru za New York.

Houston Rockets su kod kuće sa 121-118 pobijedili Miami Heat, a James Harden je upisao sedmu utakmicu u karijeri u kojoj je zabio najmanje 50 koševa uz 10 asistencija. Harden je utakmicu završio sa 58 koševa i 10 asistencija, dok su kod Miamija najbolji sa po 21 pogotkom svaki bili Goran Dragić i Kelly Olynyk.

Golden State Warriors su sinoć doživjeli drugi poraz zaredom, sinoć su ih sa 103-96 svladali domaći Orlando Magic. Aaron Gordon je zabio 22 koša i upisao 15 skokova za Orlando koji se popeo na osmo mjesto Istočne konferencije. Stephen Curry je bio najbolji strijelac sa 33 poena, osam skokova i šest asistencija. DeMarcus Cousins i Klay Thompson su dodali svaki po 21 koš.

Pregled rezultata utakmica sjevernoameričke košarkaške lige NBA koje su odigrane u četvrtak i ljestvica:

Houston Rockets - Miami Heat 121-118 Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves 122-115 (Bojan Bogdanović je odigrao 30 minuta za Indianu, zabio je 37 koševa i upisao sedam skokova te četiri asistencije; Dario Šarić je odigrao 21 minutu za Minnesotu, zabio je sedam koševa i upisao osam skokova i jedan blok) Orlando Magic - Golden State Warriors 103-96 New York Knicks - Cleveland Cavaliers 118-125 (Mario Hezonja nije ulazio u igru za New York; Ante Žižić je odigrao 27 minuita za Cleveland, zabio je osam kopševa i upisao pet skokova te dvije asistencije) Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers 104-108 Denver Nuggets - Utah Jazz 104-111