ZANIMLJIVO U ARABIJI / Momčad bivšeg kapetana Dinama zaustavila Neymara, Mitrovića i društvu: On odigrao 90 minuta

Gostima nije pomoglo ni što su 90 minuta na terenu proveli Neymar i Aleksandar Mitrović.

21.9.2023.
20:27

U sedmom kolu prvenstva Saudijske Arabije Damac i Al Hilal odigrali su 1-1, a za domaćine je 90 minuta odradio bivši kapetan Dinama Domagoj Antolić.

'TU PRIČA ZAVRŠAVA' /

Vaha razočaran potezom susjeda: 'Nevjerojatno je što se događa, pa ne radi se o bilo kome'

Stvari su bolje krenule za Al-Hilal koji je poveo u 9. minuti golovim Malcoma, dok je domaćine poraza spasio Stanciu u 68. minuti.

Al Ettifaq kojeg s klupe vodi Steven Gerrard je s 4-3 pobijedio Al Taee, a po dva gola zabili su Wijnaldum i Dembele, dok gostima nisu pomogla ni tri gola Mensaha.

Na vrhu je Al Hilal sa 17 bodova, dok po 16 imaju Al Taawon i Al Ettifaq.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.