SALAH I DALJE TRPA, ODLIČNA UTAKMICA HRVATA: / 'Nedostaje li nekome možda onaj stari Lovren?'

Dejan Lovren odigrao je svih 90. minuta za Liverpool

3.3.2018.
21:40

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 29. kola Premier lige Liverpool je na Anfieldu pobijedio Newcastle sa 2-0, a strijelci su bili briljatni Mohamed Salah (40) i Sadio Mane (55).

Mohamed Salah je ove sezone u Premier ligi upisao 24 gola i 8 asistencija. Hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za Liverpool, koji se je probio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Malo smo surfali bespućem društvenih mreža i pročitali zanimljive komentare o Lovrenovom nastupu. Lovrena navijači hvale, ističu kako sad igra jednostavno, kako je u ovom dvoboju konkurirao za igrača utakmice.

Jedan je navijač napisao sljedeće:

"Nedostaje li kome onaj stari Lovren? Znate onog, koji pretrči 200 metara po utakmici, lagano gubi lopte, poklanja protivnicima penale u trenutku vraćanja na poziciju? Meni ne sigurno, više mi se sviđa ovaj jednostavni Lovren",

HEUNG-MIN SON SRUŠIO HUDDERSFIELD: Everton poveo protiv Burnleyja, ali uslijedio je preokret

Tottenham je očekivano svladao Huddersfield sa 2-0, a dvostruki strijelac za Spurse bio je Južnokorejac Heung-Min Son (27, 54), koji je ove sezone zabio 10 pogodaka u Premier ligi.

Nikole Vlašića ponovno nije bilo u sastavu Evertona, koji je na gostovanju kod Burnleyja izgubio sa 1-2. Everton je poveo u 20. minuti golom Cenka Tosuna, ali u drugom poluvremenu Burnley je pogocima Ashleyja Barnesa (56) i Chrisa Wooda (80) stigao do pobjede.

Posljednjeplasirani West Bromwich Albion, koji ima samo 20 bodova, sve je bliže ispadanju, a novi poraz doživio je kod Watforda (0-1). Presudio im je Troy Deeney u 77. minuti.

Swansea, koji je dugo bio na začelju, u posljednjih šest kola ostvario je četiri pobjede i jedan remi, a u subotu je kod kuće svladao West Ham sa 4-1. Sada je na 13. mjestu, ima 30 bodova kao i West Ham.

REZULTATI: Burnley 2 Barnes (56), Woods (80) Everton 1 Tosun (20)