SLAB NASTUP / Modrića je na Etihadu zamijenio branič Reala: Podatak koji bode u oči najbolje oslikava kako danas nije bio njegov dan

Madridski sportski dnevnik Marca za nastup mu je dala ocjenu 4

17.5.2023.
22:38

Luka Modrić u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja priliku je dobio do 63. minute kada ga trener Real Madrida Carlo Ancelotti odlučio zamijeniti braničem Antonijem Rüdigerom.

OGLASILA SE I MARCA /

Jeste li primijetili što je Modrić radio kod gola Manchester Cityja: Navijači mu to ne mogu oprostiti

Nije to večer kapetana Hrvatske, imao je tek 45 dodira s loptom, a čak 11 puta gubio je posjed lopte.

Madridski sportski dnevnik Marca za nastup mu je dala ocjenu 4, a o Lukinoj igri su napisali.

"Nimalo inspiriran. U prvom poluvremenu Real nije imao loptu pa nije bilo nemoguće da se Hrvat pojavi. U drugom poluvremenu Bijeli su imali veći posjed lopte, ali Luka se nije uspio uključiti u igru."