LUKA JE U EGIPTU PELE / Modrić se morao slikati sa 'svima', dobio ovacije pri svakom dodiru, a njegova 'vanjska' izazvala je delirij

Modrić je čak i u pregledu travnjaka morao pozirati s raznim službenicima koji su se htjeli slikati s njim

23.3.2024.
22:06
Matija Habljak/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija je u polufinalu prijateljskog turnira, ACUD kupa, u Kairu svladala Tunis nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca (nakon 90 minuta 0:0) te će u utorak u finalnom okršaju igrati protiv domaćina Egipta koji je dan ranije u svom polufinalnom susretu svladao Novi Zeland 1:0. Poraženi će isti dan u ranijem terminu igrati protiv Novozelanđana u borbi za treće mjesto.

OMRAŽENI TERMIN /

Turnir u Kairu za stvaranje kohezije ili pak problema? Šimunić: 'Samo da se nitko ne ozlijedi'

Apsolutno glavna zvijezda utakmice je bez ikakve sumnje Luka Modrić koji je čak i u prvom izlasku na stadion u pregledu travnjaka morao pozirati s raznim službenicima koji su se htjeli slikati s njim.

Modrić je i na zagrijavanju dobio ovacije, a u utakmici je svaki njegov dodir popraćen aplauzom i dodatnim ovacijama. Luka je u 43. minuti iskosa s lijeve strane ubacio pred gol svojom prepoznatljivom 'vanjskom', a stadion je 'eksplodirao'.

Uistinu je fascinantno bilo vidjeti i čuti kako 'na drugom kraju svijeta' Luku obožavaju rekli bismo čak i više nego u Europi.