Novi udarac Modriću: 'Potratio je veliku priliku'

U komentaru na teško izborenu pobjedu Real Madrida kod ''fenjeraša'' Deportiva (2:1), španjolski dnevnik Marca još se jednom osvrnuo i na igru hrvatskog nogometaša Luke Modrića.

24.2.2013.
13:38

Podsjetimo, trener Reala Jose Mourinhoizveo je na travnjak Riazora prilično ispremiješanu momčad bez Cristiana Ronalda, Mesuta Özila i Samija Khedire koje je želio odmoriti za predstojeće okršaje protiv Barcelone u Kupu kralja i prvenstvu. No, Deportivo je nakon prvog poluvremena vodio s 1:0, a kako ni početak nastavka nije donio veliki napredak u igri Reala, Mourinho je u 57. minuti odjednom poslao na travnjaku svu spomenutu trojicu, a izvadio je Modrića, Marcela i Michaela Essiena. ''Iz posljednjih se rezultata mogu izvući neki zaključci. Velik broj Realovih igrača jednostavno ne igra prema očekivanjima, s obzirom na njihovo iskustvo i navodnu kvalitetu. Najviše krivice za mutne igre idu na račun rezervnih igrača'', piše Enrique Ortego u osvrtu na posljednje Realove utakmice u ligi. ''Pomalo je neobično da trener napravi tri izmjene odjednom i to više od pola sata prije kraja utakmice. No, upravo je to Mourinho napravio. Najveća je žrtva nesumnjivo bio Modrić koji je potratio veliku priliku da pokaže za što je sposoban. Iako ni Essien nije blistao, njegov posao nije kreiranje pobjedničkih dodavanja. Što se tiče Marcela, on definitivno nije spreman za dva finala (Kup kralja i Liga prvaka, op. a.) kojima se klub nada ove sezone'', dodao je Ortego.