ZAPAMTITE GA / Modrić je nakon utakmice potrčao u zagrljaj ćelavcu u trenirci Reala. Znate li tko je on i zašto je jedan od najzaslužnijih za uspjehe kluba?

Luka Modrić je za 'Kraljevski klub' igrao do 75. minute, a nakon utakmice Modrić je zdušno slavio pobjedu i plasman u finale

5.5.2022.
8:52

U finalu nogometne Lige prvaka 28. svibnja na stadionu Stade de France igrat će Real Madrid i Liverpool. Liverpool je u utorak preskočio Villarreal, a danas mu se pridružio i Real Madrid koji je na Santiago Bernabeu nakon produžetaka sa 3-1 pobijedio Manchester City nadoknadivši poraz 3-4 iz prve utakmice.

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza, no Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 91+2) okrenuo rezultat i izborio produžetak. Karim Benzema je iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio konačnih 3-1.

KRALJ NAD KRALJEVIMA /

Luka Modrić totalni luđak. Svi živi pričaju o tome što je napravio i za vrijeme utakmice i u svlačionici: 'Ne pokušavajte razumjeti'

Luka Modrić je za "Kraljevski klub" igrao do 75. minute, a nakon utakmice Modrić je zdušno slavio pobjedu i plasman u finale. A jedan od prvih ljudi s kojima je proslavio pobjedu, bio je kondicijski trener Reala, Antonio Pintus.

Tko je Pinuts?

Pinuts je u Real stigao na inzistiranje Carla Ancelottija i to iz Intera, a čovjek je to koji koristi revolucionarne i izuzetno efikasne metode treninga. Igračima stavlja posebne maske na lice, na leđa im stavlja spremnike koji reguliraju protok zraka i tako simuliraju razne uvjete.

Isto tako Pintus je zadužen za brigu oko fizičke spremnosti igrača, dozira ih i pazi da se ne ozlijede. Otkako je on u Realu, Modrić je propustio samo tri utakmice zbog lakših ozljeda, a riječ je o igraču na zalasku karijere u 37. godini, koji bi prema svim parametrima trebao imati kroničnih problema s povredama. Benzema je također zbog lakše ozljede izostao samo tri puta, a važno je reći da bez njih dvojice Real vjerojatno ne bi igrao finale Lige prvaka niti bi bio prvak Španjolske.