MODRIĆ FENOMENALNOM ASISTENCIJOM POKRENUO REAL: / Kraljevi svladali Espanyol i nastavili lov za Atleticom

Nova pobjeda Reala i nova sjajna partija hrvatskog čarobnjaka

27.1.2019.
22:38

Real Madrid slavio je 4:2 na gostovanju kod Espanyola u utakmici 21. kola španjolske La Lige. Utakmicu je obilježila fenomenalna asistencija Luke Modrića i nepromišljen crveni karton koji je zaradio Raphael Varane.

Nastavio dobru formu

Kraljevski klub u vodstvo je doveo Karim Benzema golom u četvrtoj minuti, a na 2:0 povećao je Sergio Ramos nakon sjajne asistencije Luke Modrića. Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije s gornjeg desnog ruba kaznenog prostora poslao precizan centaršut u peterac gdje je bio Realov kapetan koji je loptu pospremio u mrežu.

Nakon što je u protekle dvije utakmice postizao pogotke, Modrić je sjajnu formu ovaj puta nastavio asistencijom. Pogotke su još zabijali redom Baptistao (25'), Benzema (45') i Bale (67'), a konačan rezultat postavio je Rosales u 81. minuti.