MODRIĆ DOBIO NEOBIČNU PORUKU NAKON JUČERAŠNJE POBJEDE: / Tko je mladi srpski nogometaš koji mu se odmah javio?

Modrić je odirgao još jednu sjajnu utakmicu za Real, a nakon nje je objavio fotografiju na Instagramu uz koju je napisao: 'Velika pobjeda u Ligi prvaka. Hala Madrid!'

25.2.2021.
10:21

Real Madrid pobijedio je Atalantu na gostovanju u Bergamu s 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Atalanta je od 17. minute igrala s igračem manje zbog isključenja Freulera, no gosti su brojačnu prednost uspjeli iskoristiti tek u 86. minuti.

Tada je Francuz Ferland Mendy na asistenciju kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića preciznim udarcem s dvadesetak metara pogodio lijevi donji kut domaćeg gola. Pogodak možete pogledati OVDJE.

Modrić je odirgao još jednu sjajnu utakmicu za Real, a nakon nje je objavio fotografiju na Instagramu uz koju je napisao: "Velika pobjeda u Ligi prvaka. Hala Madrid!"