LOŠA UVERTIRA / Mladi dinamovci upisali uvjerljiv poraz na gostovanju u Milanu u juniorskoj Ligi prvaka

Rossoneri su na svom terenu slavili s uvjerljivih 3:0

14.9.2022.
16:35
Marko Lukunic/PIXSELL

Mladi nogometaši Dinama izgubili su rezultatom 2:0 na gostovanju kod Milana u drugom kolu skupine E juniorske Lige prvaka.

MILAN - DINAMO 3:1 /

Hrabri Dinamo ipak nije mogao do novog skalpa: Borili su se, kombinirali, ali Milan na kraju slavi s dva gola prednosti

Modri su tako nakon pobjede u prvom kolu nad engleskim Chelseajem u Zagrebu (4:2) doživjeli i prvi poraz, ali se nalaze na drugom mjestu u skupini jer su u drugoj utakmici Salzburg i Chelsea odigrali 1:1.

Milan je poveo u 26. minuti golom El Hilalija, za 2:0 je zabio Traore u samoj završnici prvog poluvremena, a za 3:0 Lazetić u 92. minuti.

Ta se utakmica igrala nekoliko sati prije okršaja seniorskih momčadi Dinama i Milana na San Siru, koji započinje u 18.45, a taj dvoboj možete pratiti u tekstualnom prijenosu na portalu Net.hr.