NOVI INCIDENT / Kontroverzni srpski napadač opet divlja: Protivnički igrač bježao od njega, pogledajte snimku

Portugalski veznjak je očigledno nešto sočno dobacio "Mitru", a Aleksandar nije ostao dužan

25.7.2022.
9:09
Twitter

Igrač londonskog Fulhama Aleksandar Mitrović postigao je dva gola u prijateljskoj utakmici portugalskog Estorila. Srpskom golgeteru je bilo potrebno samo 6 minuta da postigne dva gola u ovom pripremnom susretu, a osim toga njegov učinak na ovom dvoboju će se pamtiti i po svađi s igračem portugalske momčadi.

NEOČEKIVANA DESTINACIJA /

Konačno se zna gdje će Ronaldo nastaviti karijeru? Pristao na smanjenje plaće, odabrao novi klub, ali stvorit će neprijatelje

Najbolji strijelac u povijesti Orlova je pogodio u 7. i 11. minuti, te najavio kako nastavlja s formom iz prošle sezone kada je zabio nestvarnih 43 gola u Championshipu. Osim golgeterskog učinka, kroz karijeru ga je uvijek pratilo njegov sukobljiv karakter. Na ovoj pripremnoj utakmici se sukobio s Franciscom Geraldesom.

Aleksandar Mitrović

Portugalski veznjak je očigledno nešto sočno dobacio "Mitru", a Aleksandar nije ostao dužan. Igrači obje momčadi su jako brzo uletjeli između njih kako bi ovaj prijateljski susret nastavljen bez većih poteškoća. Fulham je slavio sa 3:1, a pogodak za najstarijeg londonskog prvoligaša je dodao ovoljetno pojačanje Joao Palhinha.