MILAN I FIORENTINA PROŠLI U ČEVRTFINALE: / Utakmicu na San Siru obilježili navijači koji traže odlazak Donnarumme

Talijanski kup donio je danas dva susreta u kojima su domaćini odnijeli pobjede i prošli u čevrtfinale

13.12.2017.
22:51

Fiorentina je sa 3-2 pobijedila Sampdoriju, a gledatelji u Firenzi mogli su vidjeti čak tri penala. Domaćini su poveli golom Babacara u 2. minuti, a Barreto je izjednačio pred sam kraj prvog dijela.

U nastavku je Veretout realizirao dva kaznena udarca i tako odveo svoju momčad u četvrtfinale dok je Ramirez uspio tek smanjiti rezultat, takošer s bijele točke. Ivan Strinić igrao je do 87. minute za Sampdoriju, a Milan Badelj nije ulazio u igru za Fiorentinu.

NAVIJAČI MILANA ŽESTOKO IZVRIJEĐALI VRATARA: /

Uplakanog Donnarummu tješio Leonardo Bonucci

Milan je na San Siru sa 3-o ispratio Veronu iz natjecanja. Golove su zabijali Suso (23.), Romagnoli (30.) i Cutrone u 55. minuti, a utakmicu su obilježili domaći navijači koji su izvisili transparent u kojem traže odlazak mladog vratara Donnarumme iz kluba. Nikola Kalinić utakmicu je odgledao s klupe.