SERIE A / Okršaj bivšeg Vatrenog i igrača koji bi se ponovno mogao naći na Dalićevom popisu: Utakmicu odlučio jedan gol, a na kraju se radovao Milan Badelj

27.10.2023.
23:06

U prvom susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Genoa je pobijedila Salernitanu sa 1-0.

Spektakularni FNC 13 na rasporedu je 4. studenoga, a revanš Croate i Vase usred Beograda pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

PUNO NOVOSTI /

Zlatko Dalić najavio promjene u Vatrenima, a sada je procurilo koji igrači stižu u reprezentaciju

Pogodak odluke zabio je Albert Gudmundsson u 34. minuti na asistenciju Ruslana Malinovskija.

Za pobjednički sastav je do 59. minute igrao hrvatski nogometaš Milan Badelj, dok je Domagoj Bradarić za goste igrao prvo poluvrijeme.

Genoa je ovom pobjedom napredovala na 15. mjesto s osam bodova, dok je Salernitana na 19. poziciji sa četiri boda, tek jednim bodom više od "fenjeraša" Cagliarija.

Na vrhu je Inter sa 22 boda ispred Milana (21) i Juventusa (20).