RIJEŠIO PITANJE POBJEDNIKA / Mijo Caktaš briljirao u dresu novog kluba, pogledajte kako je zabio dva gola i bacio komentatora u trans

U igri je bio i bivši dinamovac

24.9.2021.
21:37

Bivši miljenik navijača Hajduka i nekadašnji kapetan, Mijo Caktaš, postigao je dva gola u 3:1 pobjedi Damaca na gostovanju kod Abhe u 6. kolu prvenstva Saudijske Arabije.

BRZA REAKCIJA /

Čelni čovjek Hajduka odgovorio Caktašu; 'Jasno nam je rekao da više ne želi ostati u klubu, njegov agent je inzistirao da ode bez odštete'

Poveli su gosti golom Caktaša u 17. minuti, a izjednačio je Te Vrede u 63. minuti. U 74. je Zelaya zabio za vodstvo gostiju, da bi konačan rezultatpostavio Caktaš svojim drugim golom u 86. minuti.

Na klupi Damaca je, inače hrvatski stručnjak Krešimir Režić, dok s Caktašem svlačionicu dijeli bivši Dinamov kapetan Domagoj Antolić. On međutim zbog ozljede nije igrao, ali je na travnjaku bio drugi bivši dinamovac Soudani.