MILAN SLAVIO U LUDOJ UTAKMICI: / Srna i Bradarić upisali pobjede, Jurić dva puta vodio pa skoro ostao bez svega

U posljednjem nedjeljnom susretu od 20.30 sati igraju Napoli i Roma, dok će u ponedjeljak igrati Lazio i Inter.

28.10.2018.
20:50

Nogometaši Milana u susretu su 10. kola talijanskog prvenstva na svom San Siru svladali Sampdoriju sa 3-2 (2-2) u utakmici punoj preokreta.

Milan je poveo golom Cutronea (17), ali su Saponara (22) i Quagliarella (31) preokrenuli rezultat u korist gostiju da bi Higuain (36) uspio poravnati na 2-2 prije odlaska na odmor. U nastavku je Milan stigao po pobjede preciznim udarcem Susa (62).

AlenHalilović ostao je na klupi Milana konji je sada sedmi sa 15 bodova koliko ima i šesta Sampdoria. Isti broj bodova imaju i peta Fiorentina te osmi Sassuolo.

Zaigrali Hrvati

Ranije u nedjelju je bivši kapetan hrvatske nogometne reprezentacije DarijoSrna odigrao čitavu utakmicu, dok je FilipBradarić bio na terenu do 76. minute u 2-1 (1-0) domaćoj pobjedi Cagliarija protiv Chieva u susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Cagliari je poveo sa 2-0 golovima Pavolettija (15) i Castra (59), da bi Stepinski (79) smanjio na konačnih 2-1. Cagliari je sada 11. sa 13 bodova, dok je Chievo posljednji i još uvijek u bodovnom minusu.

Andrija Balić igrao je od 86. minute za Udinese u 2-2 remiju na gostovanju kod Genoe koju vodi hrvatski stručnjak IvanJurić. Genoa je dva puta vodila preko Romula (32-11m) i Romera (67), a za goste su pogađali Lasagna (65) i De Paul (70). Deveta Genoa ima 14 bodova, dok je Udinese 16. s devet bodova.

Na vrhu je Juventus sa 28 bodova, sedam manje uz utakmicu manje ima drugi Napoli.

REZULTATI UTAKMICA 10. KOLA, Subota: Atalanta - Parma 3-0 (Gagliolo 55-ag, Palomino 72, Mancini 80) Empoli - Juventus 1-2 (Caputo 28 / Cristiano Ronaldo 54-11m, 70) Torino - Fiorentina 1-1 (Lafont 13-ag / Benassi 2) Nedjelja: Sassuolo - Bologna 2-2 (Marlon 17, KP Boateng 85-11m / Palacio 2, Mbaye 56) Genoa - Udinese 2-2 (Romulo 32-11m, Romero 67 / Lasagna 65, De Paul 70) Cagliari - Chievo 2-1 (Pavoletti 15, Castro 59 / Stepinski 79) SPAL - Frosinone 0-3 (Chibsah 40, Ciano 53, Pinamonti 89) Milan - Sampdoria 3-2 (Cutrone 17, Higuain 36, Suso 62 / Saponara 22, Quagliarella 31) Kasnije igraju: Napoli - Roma