MESSI PONOVNO SPASIO BARCELONU: / Katalonci se provukli protiv Levantea, presudio je trenutak genijalnosti argentinskog čarobnjaka

Ronald Koeman je izbjegao novi razočaravajući rezultat na klupi Barcelone

13.12.2020.
23:36

U posljednjem susretu nedjeljnog programa 13. kola španjolske Primere Barcelona je na Camp Nou protiv Levante slavila sa 1-0 golom Lionela Messija u 76. minuti.

NASTAVLJA SE BORBA ZA VRH ŠPANJOLSKE LIGE: /

Real šesti put zaredom odigrao neodlučeno

Nakon prvog poluvremena na Camp Nou u kojemu je svaka momčad imala periode u kojima je dominirala, Levante se povukao u nastavku i njihov vratar Aitor Fernandez istaknuo se brojnim izvrsnim obranama.

Odluka u nastavku

Sve je upućivalo na to da će susret završiti 0:0, a onda je Frenkie de Jong u 76. minuti idealno uposlio Messija koji se namjestio na udarac i lijepo pogodio u suprotni kut te konačno savladao Fernandesa.

Lionel Messi

Real Sociedad je u nedjelju na svom terenu protiv Eibara odigrao 1-1. Bio je to šesti remi u nizu Real Sociedada, koji je na vrhu ljestvice bodovno poravnat sa Atletico Madridom, oba kluba imaju po 26 bodova, ali Atletico ima dvije utakmice manje.

Real Sociedad je poveo prekrasnim pogotkom Andera Barrenetxea u 20. minuti, a izjednačenje gostima donio je Sergi Enrich (65).

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.